Ptáček

Mateřská škola Zborovice

Škola v přírodě

Připomínáme, že sraz dětí, které jedou na školku v přírodě, je v pondělí 22. 10. v 7,30 hod. před budovou mateřské školy.

Návrat ze školky v přírodě je 26. 10. mezi 12,00-13,00 hodinou.  Všechny děti si jejich rodiči vyzvednou, děti nemohou zůstat v MŠ.

Vážení rodiče,

upozorňujeme  na možnost využít finančních prostředků z projektu Aktivní město na nákup knih a na soutěžní kvíz vždy na začátku měsíce - ve slosování může být dětem navýšen počet bodů o 1000.

Registrujte se na adrese www.aktivnimesto.cz

Naše mateřská škola přijme paní uklízečku na plný úvazek. Nástup ihned.Pokud máte zájem přihlaste se u p. ředitelky.

V soutěži s panem Popelou ve sběru papíru za školní rok 2017/2018 se naše školka, díky Vám, umístila na 10. místě z 38 účastníků a na 11. místě v kg na žáka. Za obdržené peníze jsme dětem objednali branky na fotbal, zaplatili tvarování balónkú při pasování školáků a objednali didaktické pomůcky. Děkujeme a doufáme, že se v dalším ročníku umístíme podobně.

Vážení rodiče,
vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce 2018/19, který zahajujeme v pondělí 3. 9. 2018.
Variabilní symboly dětí pro stálé platební příkazy (stravné, školné) dostanete při nástupu do MŠ. Kdo nastupuje později,vyzvedne si je v prvním týdnu školního roku u p. školnice.

Seznamy dětí-rozdělení do tříd najdete na dveřích do šaten.
Těšíme se na Vás i Vaše děti.

Prosíme o omlouvání dětí na meilovou adresu:msstechovickaomluvy@seznam.cz

Pokud dítě omluvíte na meilovou adresu školky, není zaručeno jeho včasné omluvení. Děkujeme .